Stáž na Bavorském zastoupení v ČR

Zastoupení Svobodného státu Bavorsko v České republice hledá kandidáty na pozici stážisty/stážistky. Stáž je určena studentům bavorských a českých vysokých škol, kteří studují obor obsahem a zaměřením odpovídající působnosti Bavorského zastoupení. Odborná stáž musí být předepsanou součástí studia. Praktické informace naleznete v přiloženém letáčku.

Datum platnosti:
14. Říjen 2016
Oddělení:
GER
Summary:
Zastoupení Svobodného státu Bavorsko v České republice hledá kandidáty na pozici stážisty/stážistky. Stáž je určena studentům bavorských a českých vysokých škol, kteří studují obor obsahem a zaměřením odpovídající působnosti Bavorského zastoupení. Odborná stáž musí být předepsanou součástí studia. Praktické informace naleznete v přiloženém letáčku.